Сьогодні дослідницька команда ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» у складі експертів Бєлиха Я.Є. та Сердюк О.В. та виконавчої директорки Колодa Т.М. (модераторка заходу) провела другу частину навчального семінару-практикуму для громадських організацій Харківської області на тему: «Практика застосування законодавства щодо компенсації власникам житла, знищеного або пошкодженого внаслідок російської збройної агресії проти України».
Під час семінару було обговорено проблемні питання законодавства щодо компенсації власникам житла, зруйнованого або пошкодженого внаслідок російської збройної агресії проти України, а також практику застосування цього законодавства.
Дякуємо всім учасникам конференції, які, незважаючи на проблеми зі зв’язком та інтернетом, долучилися й активно брали участь у заході.
Запис Zoom-конференції (друга частина, 12.12.2023 р.) за посиланнями:
https://drive.google.com/file/d/1v7Hhn28LrdzWXV-FyO6pMI7ts3NZcqF5/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1QLN-1KqM-Hvm9ZCmqh6vxjbKUUq9A4_p/view?usp=drive_link